2.3

Nasazeno: 31. 7. 2018

  • Nové vstupní a výstupní formuláře

Připravili jsme si pro vás ukázku dalších formulářů. Prvním z nich je vstupní formulář s volbou oddělení, který můžete využít při routingu požadavků na jednotlivá oddělení. Dále můžete využít výstupní formulář s hodnocením pomocí hvězdiček, nebo využít škálu se smajlíky, které pro vás připravila naše grafička.

  • Nastavení zobrazených sloupců v tabulkách

Na základě zpětné vazby jsme upravili tabulky tak, aby se ukládaly sloupce, které si zvolíte. Už se vám tak nestane, že po opětovném přihlášení do aplikace budete muset znovu vybrat požadované sloupce.

  • Výraznější rozlišení přehledu operátorů

Do sekce Operátoři jsme přidali ikonky mluvíků do sloupce “Stav”, které reprezentují stav operátora. Na první pohled tedy dokážete rozlišit, jestli je operátor ve stavu Online, Pryč nebo Zaneprázdněn.

  • Možnost zobrazení callbacků mezi čekajícími i v případě, že klient opustil stránku

Do expertního nastavení v sekci Aplikace jsme přidali možnost “povolit offline callback”. Ta vám umožní udržet v sekci Čekající i klienty, kteří přišli přes callback a následně stránku zavřeli. Budete tedy moci zavolat i klientům, kteří na vás již nečekají přímo na stránkách, takže už žádného klienta neztratíte.

  • Blokace využití stejného čísla pro callback na určitou dobu

V expertním nastavení můžete nastavit dobu, po kterou chcete blokovat telefonní číslo, které klient vložil do callback formuláře. Zamezíte tím nežádoucímu spamování od klientů. Výchozí hodnota je nastavena na 5 minut a lze ji jednoduše změnit.

  • Na základě vaší zpětné vazby jsme opravili:

1) Propisování správného výsledku sezení v případě, že máte otevřené rozhraní ve více oknech prohlížeče.

2) Zobrazování notifikací v prohlížeči při příchodu nových klientů a nepřečtených zpráv.

3) Stahování přílohy z výpisu sezení v případě, že nemáte nastavena oprávnění zobrazení dalších sezení.

4) Zobrazení správného výstupního formuláře při Pozvánce.

5) Spojení s chatbotem v případě, že v pravidlu není nastavena skupina operátorů.

Last updated